foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 535 898 170
+48 603 820 811

Pogotowie wodno-kanalizacyjne

Pogotowie wodno-kanalizacyjne oferuje czyszczenie i udrażnianie kanalizacji mechanicznie oraz metodą ciśnieniową z ekspresowym dojazdem na miejsce usterki na ternie całego miasta Wrocław i okolic


Dzwoń: Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do soboty od 7.30 do 20.00

Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu instalacji sanitarnych, pionów kanalizacyjnych, instalacji deszczowych, wpustów, studzienek, przykanalików oraz wszystkich urządzeń które odprowadzają wodę.

W wypadku zapchania rur kanalizacyjnych woda może wyciekać przez nieszczelne połączenia, ale jest to najmniej uciążliwa usterka, bo samo odcięcie dopływu wody spowoduje zatrzymanie wycieku. Częstą przyczyną awarii np spłuczki jest tzw kamień wodny. Minerały zawarte w wodzie użytkowej osadzają się z biegiem czasu na ściankach mechanizmów zaworów napełniających i spustowych i mogą doprowadzić do powstania uszkodzeń.
Kilka najczęściej występujących awarii wymagających interwencji pogotowia wodno-kanalizacyjnego to:

- Zapchana toaleta

- Zapchana wanna lub prysznic

- Niedrożny odpływ w kuchni - zapchany zlew

Jeśli przydarzyła Ci się awaria nie czekaj i dzwoń. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław dojeżdża do klienta zazwyczaj w czasie poniżej jednej godziny. Naprawa wykonywana jest natychmiast po przybyciu.